Gdzie Kupić Torebkę Louis Vuitton?

Fanek produktów Louis Vuitton przybywa w Polsce z miesiąca na miesiąc. Trudno się dziwić, w końcu logo francuskiej marki jest najbardziej kultowym znakiem towarowym na świecie, niezmiennie będącym synonimem luksusu i najwyższej jakości.

Produkty z logiem Vuitton uwielbiają milionerzy i gwiazdy filmowe. Na część asortymentu pozwolić sobie też mogą ludzie z mniej zasobnym portfelem. Za ok. 600 zł kupić już można jedwabną apaszkę, etui na klucze czy etui na karty. Ciekawe modele toreb mieszczą się w przedziale cenowym od 4 do 9 tys. zł.

Salon LV w Warszawie, w galerii Vitkac fot. SoShe.pl

Oryginalne produkty Louis Vuitton można oczywiście zdobyć z różnych źródeł. Z drugiej ręki dostępne są na wielu aukcjach internetowych. I choć opcja ta kusi niezmiernie (zwykle produkty oferowane są w atrakcyjnej cenie), wiele osób bije się z myślami, jak ustrzec się przed zakupem podróbki marki. Odpowiedzi są dwie – można to zrobić poznając dobrze produkty z logo LV lub kupując wyłącznie w firmowych sklepach producenta. Polecam drugie wyjście również dlatego, że robienie zakupów w butiku jest zwyczajnie przyjemne – klient czuje się zaopiekowany. Polityka firmy sprawia, że nawet wydanie kilku tysięcy złotych na torebkę staje się przyjemnością. Niektórych nawet uzależnia.

Torebki Louis Vuitton produkowane są w Europie, w różnych krajach m.in. we Francji, Hiszpanii i we Włoszech.

W Polsce w produkty francuskiej marki zaopatrzyć się można w stolicy. Pierwszy w naszym kraju butik marki Louis Vuitton otwarto w 2013 roku w Warszawie. Dwupoziomowy salon znajduje się w galerii Vitkac przy ul. Brackiej 9.

Kolejną opcją są zakupy zrobione za granicą. Czy to nie miłe, kiedy torebka czy nawet breloczek do kluczy przypomina nam miły wakacyjny (albo służbowy) wyjazd? Obecnie sklepy pod szyldem LV znajdują się w 62 krajach na całym świecie. Są we Francji i Anglii, ale też u naszych sąsiadów – w Niemczech, Czechach, Rosji i na Ukrainie.

Czytaj też
Louis Vuitton – synonim luksusu czy wizytówka sekretarek?
Louboutin – luksusowa szpilka
Ray Ban – najpopularniejsze okulary świat
Converse. Najpopularniejsze trampki świata
Linijka biurowa od Louis Vuitton za 700 zł

Berlin i Praga to idealne weekendowe kierunki, a relaks i zakupy idą przecież ze sobą w parze. W stolicy Niemiec znajdziemy butiki pod adresem Kurfürstendamm 185 i w domu towarowym KaDeWe przy Tauentzienstraße 21-24. Stolica Czech zaprasza do butiku LV pod adresem Pařížská 1074/3, Staré Město.

Salony LV znajdują się też Monachium, Wiedniu, Salzburgu, Rzymie. Idealne kierunki na krótkie, wakacyjne wypady.

fot. SoShe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *