Linijka Biurowa Od Louis Vuitton Za 700 Zł

Drogie gadżety od słynnego projektanta to nic nowego. Wiele domów mody posiada je w swoim asortymencie. Louis Vuitton do swojej niemałej już kolekcji designerskich akcesoriów wprowadził kolejne – linijkę biurową (szkolną) o nazwie Nikki. Jej koszt to 140 funtów (ok. 700 zł).

Nowy produkt z logo LV ma długość zaledwie 15 cm, bez problemu zmieści się więc do kosmetyczki czy szkolnego piórnika. Linijka pokryta jest skórką w odcieniu pudrowego różu i ozdobiona kwiatowymi motywami, czyli szablonami klasycznych kwiatowych wzorów LV.

To nie pierwszy gadżet biurowy, jaki do swej kolekcji wprowadził dom mody Louis Vuitton, słynący z drogich torebek i walizek. W ofercie posiada już:

* komplet ołówków June
* notatnik Gustave
* skórzany piórnik Elizabeth

Poza tym w sekcji „Home Decor” są też ramki na zdjęcia, kieszonkowe lusterka, pudełka na biżuterię. Jak przekonuje LV, produkty te idealnie nadają się np. na prezent.

Czytaj też
Louis Vuitton – synonim luksusu czy wizytówka sekretarek?
Louboutin – luksusowa szpilka
Ray Ban – najpopularniejsze okulary świat
Converse. Najpopularniejsze trampki świata

Wprowadzając na rynek tego typu produkty francuski producent stara się walczyć o konsumentów klasy średniej. Sama linijka podobno cieszy się dużą popularnością wśród kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *