Jak zrobić kolaż własnych zdjęć na Instagramie? Best Nine, czyli 9 zdjęć

Best Nine, czyli 9 zdjęć każdego roku opanowuje Instagram. Influenserzy, sportowcy, aktorzy… chyba wszyscy chcą pochwalić się zestawem swoich najpopularniejszych fotek. To sympatyczne podsumowanie roku, przypominające o najważniejszych wydarzeniach, jakimi chcieliśmy się podzielić z innymi. Jak zrobić własne #bestnine? Sposobów na wykonanie zestawienia jest kilka. Oto one:

bestnine.com

Spersonalizowany kolaż możemy wykonać dzięki stronie Best Nine. Adres jest praktycznie niezmienny, poza rokiem, który (co oczywiste) zmienia się każdego roku. Mówiąc prościej, w roku 2018 jest to adres https://2018bestnine.com, a w 2019 https://2019bestnine.com i tak dalej.

Instagram | Jak dodać muzykę i animowane napisy na Instastories 
InstaStories | Co zrobić, by wyglądało pięknie (pomocne aplikacje)

Po wejściu na stronę wystarczy już tylko w puste pole, gdzie widnieje hasło „Instagram ID” wpisać pełną nazwę swojego konta, kliknąć „GET”, odczekać chwilę i gotowe.

Co ważne – stworzenie własnego zestawienia zdjęć nie wymaga rejestracji, podawania e-maila ani opłaty.

Best Nine w App Store – iTunes

***

Zestawienie najpopularniejszych zdjęć na Instagramie można zrobić też też dzięki aplikacji Best Nine dostępnej w App Store – iTunes.
Co ciekawe, aplikacja daje możliwość wyboru jednej z dwóch opcji skalowania dla zdjęć – dla tych, którzy lubią używać nietradycyjnych kwadratowych zdjęć. Obraz siatki można zmienić za pomocą aparatu lub biblioteki zdjęć.

Ta prosta i bezpłatna aplikacja umożliwia też wykonanie kolażu z poprzednich lat – począwszy od roku 2011.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *