Problemy Z Erekcją? Uważaj Na Suplementy

Zaburzenie erekcji u mężczyzn może być frustrujące. Mężczyźni chcąc ratować honor w łóżku, kupują niesprawdzone środki stymulujące erekcję. Kupują w internecie, supermarkecie, nawet na stacji benzynowej. Czym to się kończy?

Seksuolodzy są zaniepokojeni wysypem środków oferujących cuda w łóżku, bowiem wiele dostępnych na rynku środków to preparaty nieprzebadane, o których niewiele wiadomo. Bywa, że tajemnicą jest ich skład. Poza tym rynek tych preparatów jest praktycznie niekontrolowany. Dzieje się tak ponieważ nie są lekami i nie podlegają prawu farmaceutycznemu, a żywnościowemu. 

Tymczasem co oznacza kupowanie leków na własną rękę, bez konsultacji z lekarzem? Fiasko, bowiem stresu, zmęczenia czy braku snu nie wyleczą leki „pobudzające”. Może to zrobić jedynie modyfikacja stylu życia. Dlatego przed spożyciem cudownego środka na podniesienie sprawności seksualnej, należy ustalić przyczynę dolegliwości. Może być ona wynikiem chorób – nadciśnienie, miażdżyca, stany po zawale serca czy udarze, cukrzyca, albo skutkiem uszkodzenia kręgosłupa czy zaburzeń hormonalnych

Warto przełamać wstyd i poprosić o pomoc specjalistę. 

Przede wszystkim należy wykluczyć choroby i ustalić podłoże zaburzenia. Dopiero kiedy się tego dokona, można zacząć korzystać z dobrze dobranych leków. Oczywiście każda kuracja powinna się odbywać pod kontrolą lekarza, bowiem sięgając nawet po sprawdzone środki nie można oczekiwać, że po zażyciu jednej tabletki nastąpi zdecydowana poprawa. Bywa też, że ten rodzaj terapii w ogóle nie poprawi kondycji mężczyzny i będzie trzeba ją zmienić. To kolejny argument, by nie leczyć się na własną rękę.

Lekarz może przepisać środki które poprawiają sprawność seksualną na stałe albo takie, które mają na celu natychmiastowe wywołanie reakcji seksualnej i utrzymanie erekcji. Do takich specyfików należy Viagra, dostępna po okazaniu recepty od lekarza. Kupując osławioną na całym świecie niebieską tabletkę bez recepty trzeba zachować wyjątkową ostrożność. Jest najczęściej podrabianym lekiem na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *